You are currently viewing Ale o co z tym wszystkim chodzi?
planszowi.pl

Ale o co z tym wszystkim chodzi?

Planszowi.pl nie jest zwykłym sklepem internetowym. To wielka i bardzo wciągająca gra euro którą rozpoczęliśmy z końcem roku 2022! Gra która daje nam ogromną satysfakcję i którą chcemy wciągać zarówno całe grupy nowicjuszy jak i zapewniać nowe doświadczenia starym planszowym wyjadaczom:)

Nasza pierwsza gra ekonomiczna, rozbudowana do granic w której klimat i wyzwania tworzycie Wy i dzięki Wam cała rozgrywka mknie do przodu. Szczerze można stwierdzić że skomplikowanie zasad, mnogość interakcji i poziom głębi jest tak ogromny że nie powstydziłby się go nawet sam Vital Lacerda:P Chcemy optymalizować naszą ofertę dostosowywać się do Waszych potrzeb i wykręcać coraz to lepsze wyniki punktowe. Najbardziej ekscytującym skutkiem tej wspólnej interakcji jest Wasze zadowolenie i dobre słowa które zostawiacie przy okazji wizyt na naszej internetowej planszy a także w portalach społecznościowych i naszym blogu!

Niezaznajomionym jeszcze z tym ciekawym hobby pomagamy się wdrożyć i wybrać najlepsze możliwe tytuły startowe w zależności od zainteresowań. Zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze:)

Jeśli chcesz dołączyć do wspólnej gry i osiągać z nami najlepsze wyniki, wzajemne korzyści i mieć wpływ na naszą działalność i ofertę, serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia nad planszą,

Karolcia i Maks

Dodaj komentarz