You are currently viewing Barrage gra planszowa instrukcja wideo
Barrage gra planszowa

Barrage gra planszowa instrukcja wideo

BARRAGE GRA PLANSZOWA – WIDEO INSTRUKCJA

Na naszym nowo powstałym kanale YouTube pojawiła się wideo instrukcja. Barrage to tytuł który należy do cięższych gier euro z mechaniką worker placement. Gracze ścierają się w niej na planszy bezpośrednio ze sobą co skutkuje sporą dawką negatywnej interakcji. Zdecydowanie Barrage gra planszowa zasługuje na miano “tej gry” do której często się wraca. Początki mogą sprawić nieco problemów z przyswojeniem sobie niektórych zasad i zawiłości dlatego wychodzimy do Was z otwartą ręką i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem w obcowaniu z tym ciekawym i godnym uwagi tytułem.

Barrage niewątpliwie wchodzi w krew po paru rozgrywkach. Daje ogromne możliwości kombinowania, satysfakcję i chęć podnoszenia swoich umiejętności związanych z budową tam i produkcją energii. Z pewnością z naszym poradnikiem szybciej wgryziecie się w świat i zasady wykreowane przez autorów. W części pierwszej skupiamy się na omówieniu szczegółowo przygotowania do rozgrywki. Dalsze części obejmą instrukcję właściwą z opisem zasad i poszczególnych akcji wraz z praktycznymi przykładami. Osobno zajmiemy się wyjaśnieniem działania automy. Tryb dla jednego gracza w grze planszowej Barrage działa naprawdę dobrze i satysfakcjonująco stawiając przed graczem nie lada wyzwanie:)

Zachęcamy oczywiście do subskrypcji kanału oraz dzieleniem się uwagami i przemyśleniami w komentarzach. Do zobaczenia przy planszy!

Barrage gra planszowa wideo instrukcja – przygotowanie do rozgrywki:

Barrage gra planszowa – przygotowanie do gry

Gra planszowa Barrage oraz dodatki dostępne w naszym sklepie:

Barrage gra planszowa – planszowi.pl
Barrage: Afera na Nilu – planszowi.pl

Dodaj komentarz